Zrzutka na Gazetę Bazylianka i TV Bazylianka

Zbiórka na druk Gazety „BAZYLIANKA” i wsparcie dla TV Bazylianka w walce z PATOLOGIĄ samorządową, która gnębi Wolne Media z Chocianowa kolejnymi pozwami sądowymi i zgłoszeniami na prokuraturę.
Jest to zbiórka na druk, pracę redakcyjną i kolportaż kolejnych numerów Gazety „Bazylianka” oraz na wsparcie dla niezależnej „TV Bazylianka”.
Pragniemy, dzięki Waszej pomocy i wsparciu, wynająć kancelarię prawną, która nie tylko będzie broniła naszych praw w sadach (Lubin i Legnica) ale również sporządzi dla nas zawiadomienia do prokuratury, CBA i innych organów kontrolujących działalność Samorządu Terytorialnego w Chocianowie. Czas skończyć z PATOLOGIĄ , która za nic ma polskie prawo i obowiązki wobec swoich wyborców.
Niestety, mówienie PRAWDY w dzisiejszych czasach jest wyzwaniem niemal heroicznym. Prawda i wolne media nie podobają się lokalnej samorządowej władzy… Dlatego co jakiś czas dostajemy pozwy z art. 212 KK, i 226 KK od kancelarii kolegów Pana Burmistrza Kulczyńskiego co zmusza Nas do nierównej walki i obrony .
Jeżeli Nasze media i praca, znajdują Twoją akceptację, to rzuć nam grosz do kapelusza jak ulicznemu grajkowi – tak, żeby Tobie nie ubyło.
WSPIERAJ NIEZALEŻNE MEDIA, WALCZ O WOLNOŚĆ I GODNOŚĆ – JESTEŚ POLAKIEM.
(Planowane wydanie 5-go numeru gazety Bazylianka: wrzesień 2021. Spieszmy się kochać WOLNOŚĆ, bo tak szybko może odejść)
Zapraszamy do współpracy i pomocy.
SMS, blik, hotpay, VISA, Mastercard: https://tipeo.pl/bazyl
Jeżeli chcesz wesprzeć naszą działalność przekaż darowiznę na konto:
50 1020 5558 1111 1509 6110 0060
Dane do przelewów zagranicznych:
IBAN: PL 93 1160 2202 0000 0003 3944 9660
SWIFT/BIC: BIGBPLPW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.