Współpraca

Zbiórka na bezpłatną Gazetę „BAZYLIANKA” i wsparcie na działalność dla TV Bazylianka

Jest to zbiórka na druk, pracę redakcyjną i kolportaż sześciu kolejnych numerów Gazety „Bazylianka” oraz na wsparcie dla niezależnej „TV Bazylianka”.

BO U NAS TYLKO PRAWDA !!!

Bazylianka, jest gazetą wydawaną od 10 lat na terenie całej Gminy Chocianów ( była również kolportowana na terenie Gminy Polkowice i miasta Lubin). Początkowo gazeta wydawana była pod nazwą: „Wolna Prasa Chocianowa”. Ukazało się łącznie, pod tym tytułem, 12 numerów, dokładnie rozkolportowanych wśród mieszkańców Chocianowa, co jednoznacznie potwierdza jej duży potencjał reklamowy i informacyjny.

Ostatnio wydaliśmy cztery numery gazety „Bazylianka”- kontynuacje „Wolnej Prasy Chocianowa”, które można jeszcze przeczytać w formie elektronicznej (pdf) na portalu www.wolnychocianow.pl. ZAPRASZAMY.

„Bazylianka” wydawana jest także w formie elektronicznej w postaci plików pdf, umieszczanych na portalu Wolny Chocianów oraz na stronach Facebook , co pozwala czytelnikom na całym świecie zapoznać się z tym co dzieje się w Naszej małej ojczyźnie.

Od ponad 10 lat działamy jako wolontariusze i walczymy z patologią samorządowo – polityczno – prawniczą w Naszym regionie.

Dotychczas wydawaliśmy gazetę ze „zbiórek do ręki” od mieszkańców Chocianowa ( pierwszą gazetę sfinansował radny Norbert), Polkowic , Lubina… I tylko dzięki tym darczyńcom, kochającym swoje lokalne państwo, trafiała ta gazeta do Was, zupełnie bezpłatna , w 100% niezależna i niosąca w swoich artykułach prawdę, którą trudno odnaleźć dziś w propagandowych mediach władzy.

Już od przeszło 2 lat, z wielkimi trudnościami i kłopotami, prowadzimy lokalną telewizję, którą z czasem i z Waszym wsparciem chcemy dalej rozwijać: TV BAZYLIANKA.

Telewizja nasza, cieszy się co raz większym zainteresowaniem mieszkańców Chocianowa i nie tylko, bo dostajemy informację ,że oglądają nasze relację również Polacy w USA.

Prowadzimy także wiele stron na portalu Facebook, które również cieszą się dużym zainteresowaniem Naszych czytelników, a strona „Memy Chocianów Bis” budzi wśród mieszkańców Chocianowa i okolic szczególne zainteresowanie, przekazując w humorystyczny sposób interesujące informacje.

Niestety, mówienie PRAWDY w dzisiejszych czasach jest wyzwaniem niemal heroicznym. Prawda i wolne media  nie podobają się lokalnej samorządowej władzy… Dlatego co jakiś czas dostajemy pozwy z art. 212 KK i 226 KK , i musimy się bronić.

Dziś potrzebujemy Państwa wsparcia na kolejne wydania Gazety „Bazylianka” i działalność TV Bazylianka…, oraz prosimy o wsparcie na adwokata, który uczciwie (bez kolesiostwa świętej KASTY) stanie w obronie PRAWDY w sądach w Lubinie i Legnicy.

W Chocianowie, wydawana jest za publiczne pieniądze ( czyli z Waszych portfeli) gazeta „Głos Regionu – Chocianów”, propaganda za 144 tyś. rocznie dla kolegi burmistrza .

My prosimy tylko o wsparcie na Naszą półroczną  działalność.

Jeżeli Nasze media i praca, znajdują Twoją akceptację, to rzuć nam grosz do kapelusza jak ulicznemu grajkowi – tak, żeby tobie nie ubyło.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE MEDIA, WALCZ O WOLNOŚĆ I GODNOŚĆ – JESTEŚ POLAKIEM.

(Planowane wydanie 5-go numeru gazety Bazylianka: wrzesień 2021. Spieszmy się kochać WOLNOŚĆ, bo tak szybko może odejść)

http://wolnychocianow.pl

https://www.facebook.com/tvbazylianka/

https://www.facebook.com/wolnyChocianowBis

https://www.facebook.com/memyChocianowBis

https://fb.watch/73DiRPDntQ/

https://youtu.be/jEZNlTIc_9g

https://www.youtube.com/channel/UCkeK88LDVw7t6s-D-U8gRGQ