Wesołowska pod ostrzałem opozycji

Czasami dziwię się ludziom, że ich zawiść lub krótka pamięć, powodują takie zgrzyty nieuzasadnionej krytyki.

Tomasz Kulczyński, zaczął w pełni swoją pracę parę dni temu, a już leją się na jego głowę litry pomyj od:

– ludzi bardzo roszczeniowych lub chcących aby obietnice wyborcze Tomasz spełnił w tydzień i był jak swego czasu Jezus – cudotwórcą…

– czy od ludzi z opozycji, rozczarowanych zwycięstwem grupy Kulczyńskiego…

A ja, jeszcze dzisiaj pamiętam lata 2010-2014, gdy władzę w naszym pięknym miasteczku, objął Roman Kowalski i prawie natychmiastowe zmiany, jakie dokonał na „urzędniczych stołkach”. Już na samym początku asystentem Romana został Robert Harenza, który za chwilę dostał również prokurę w PWK. I co wy na to?

To samo dotyczy początków władzy w 2014-2018 komunisty Skibickiego, który w krótkim czasie, wymienił kierownika OPS, Panią Staszczak na swoją ulubienicę B. Smalec, za co potem budżet UG Chocianów musiał wypłacić Pani Staszczak odszkodowanie w wysokości przekraczającej 20 tyś. zł. Nie wspominając o Pawle Najdku, prezesie PWK, który zastąpił wtedy Franciszka Bereżańskiego.

A wy wpadacie w furie gdy Tomasz dokonał zmiany pod siebie? Bzdura ! Kpina i absurd !

Muszę wam powiedzieć, że po długoletnich rządach wspaniałego Skibickiego, nawet bankster Morawiecki, miałby ogromne problemy, aby biedny Chocianów, zawrócić ze szlaku zadłużeniowego.

Tomasz ma TRUDNO ! Tomasz ma naprawdę bardzo trudno !!!

Projekty, które przez ostatnie cztery lata realizował Skibicki ze swoimi kolesiami z Rady Gminy, będą się jeszcze długo czkały Kulczyńskiemu a w nas wzbudzać będą frustracje.

Nie bronię obecnego burmistrza, bo i poprzednich burmistrzów tez nie broniłem, ale dajcie temu człowiekowi choć chwilę, aby się zapoznał z „gównem”, które zostawił mu Franciszek Wspaniały. Dajcie, bo wierzę, że gdy dogłębnie zapozna się nasz Tomasz z systemem utopi jaki zainstalował na Ziemi chocianowskiej – Skibicki, być może wyciągnie nas z tej beznadziei.

Zmiany były konieczne, i nadal są…

Zatrudnienie Pani Wesołowskiej, jest dobrym ruchem Pana Tomasza, bo to mądra i ambitna kobieta. A sekretarka ( asystentka) i sprzątaczka to, moim zdaniem, powinny być najbardziej zaufane osoby nowego burmistrza. Bo lojalność, oddanie i głębokie zaufanie jest najważniejsze w takich przypadkach.

W gminie Chocianów, jest bardzo dużo niekompetentnych i sprzyjających opozycji pracowników samorządowych, którym już dziś powinniśmy podziękować za pracę. Wykreśliłbym teraz te zbędne nam nazwiska, ale z racji tego, że jestem chrześcijaninem, nie zrobię tego aby nie niszczyć komuś życia.

Niemniej warto poddać swoje krytyczne spostrzeżenia racjonalnej analizie, aby nie krzywdzić kogoś kto „obiecał” a tu jeszcze PENDALINO nie jeździ z Chocianowa do Lubina.

Małych ludzi, męczą ich kompleksy. Dużych a nie moralnych, cwaniactwo opozycyjno-krytyczne, ale zwykli mieszkańcy gminy Chocianów, powinni dać Tomaszowi Kulczyńskiemu, szansę i czas.

Po 100 dniach pracy Tomasza Kulczyńskiego, poddamy go ocenie. Sam to zrobię.

Ale dziś, wybaczcie, nie ma jeszcze wystarczających „danych”, a literaturę piękną można znaleźć w chocianowskiej bibliotece u Pani Floryn.

Pani Agacie Wesołowskiej, życzymy sukcesów w nowej pracy i odporności na chocianowską krytykę.

Tomaszowi Kulczyńskiemu życzę podobnie, bo w życiu nie chciałbym obejmować władzy po Skibickim. Bo mogłoby to zmusić mnie do samobójstwa. Taki był Franek-niestety…

…a ja chcę jeszcze trochę pożyć..

2 komentarze do “Wesołowska pod ostrzałem opozycji

 • 26 listopada 2018 o 22:22
  Permalink

  Wszystkiem winni mieszkańcy z okręgu Pani Wesołowskiej, gdybyście wybrali ją ba radną to Święty Tomasz nie musiałby jej zatrudniać. A co do przejmowania władzy po Skibickim to aktualny burmistrz dokładnie wiedział jaka jest sytuacja, przecież obaj są od małego Putina z Lubina. Oby tylko budżet gminy jakoś to wytrzymał bo zatrudniania „swoich” to jeszcze nie koniec.

  Odpowiedz
 • 26 listopada 2018 o 22:03
  Permalink

  Bazyl nie widzisz jednego, choć faktycznie ludzie się nieco pospieszyli. Autobus był gwarantowany 3 tygodnie po wygranych wyborach. Nie było mowy o tym, że 3 tygodnie po zaprzysiężeniu tylko 3 tygodnie po zwycięstwie. Ja tam czekam cierpliwie na termin – 3 tygodnie po zaprzysiężeniu, ten autobus to taki papierek lakmusowy szczerości Tomasza.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.