Upadek WIELKIEGO – małego Leszczyńskiego !!!

Poniższy artykuł został napisany znacznie wcześniej, a dodaję go dopiero teraz , ponieważ w między czasie „chłopcy od władzy” w mediach, tłumaczyli się ze swojej porażki i warto było o tym wspomnieć, w tym długim wywodzie o lokalnej polityce Gminy Chocianów. ZAPRASZAM.

Powyższy tytuł, mówi prawie wszystko, ale czy na pewno? Wyjaśniam:

Otóż, o odwołanie tego typka, stosującego w swoim życiu podwójne standardy, zabiegałem już od początku kadencji „komunizmu” Skibickiego i jego Rady Wiernych (kadencja 2014), o czym już wielokrotnie pisałem na łamach mediów, którymi z polecenia właściciela zarządzam. Za co niestety, musiałem trafić przed Wymiar Sprawiedliwości sądu lubińskiego… Bo KASTA lubińsko – chocianowska, pod batutą Franciszka Skibickiego , dogadała się ze sobą i chciała z premedytacją; człowieka, który posadził te stare dupska na tronie chocianowskiej władzy – wyeliminować z życia publicznego, ponieważ informowałem o prawdzie społeczeństwo Chocianowa. Niestety, za prawdę w tym kraju, płaci się bardzo wysoką cenę. Choć przyznać muszę, że pomimo tych krzywdzących mnie oszczerstw i oskarżeń ( a grupa to urocza, i każdego postaram się opisać z osobna), cieszę się, bo uświadomiłem sobie ,że są to ludzie, którzy nie znają znaczeń słów: etyka i moralność. Krótko mówiąc, jest to grupa poniżej poziomu ulicy i ”lokali” , które za czasów ustroju komunistycznego, odwiedzałem w celu zakupu siarkowego winka za 350 zł (przed dewaluacją ) . Tyle już właśnie są warci Ci panowie – jeden bełt.
Komunistyczny bełt
Niemniej, warto było czekać i cierpieć niesłusznie, aby teraz doświadczyć emocjonalnej radości. Bo gdy ogląda się upadek zła, to dusza musi się radować…

Poniżej, napiszę trochę więcej o tych, którzy założyli komitet „uczciwość” – aby ujebać Bazyla, by ten nie patrzył im na pazerne łapska, zagarniające co lepsze w Chocianowie od dekad (sprawa działeczek Hrynczyszyna czy wciąż niezweryfikowane przetargi KARAWASIA) . Oni to wiedzą, Wy czytelnicy NIE – o czym Wam chciałem pisać. Doskonale wiedzą te typki, że Bazyl natychmiast wyłapuje machloje i dlatego cwaniaczki wraz z Układem Lubińskim „kasty prawniczej” , chcieli mi szybko urwać łeb, abym nie wychylał się w tegorocznych wyborach samorządowych. A jest o czym pisać, oj jest…

Upadek Leszczyńskiego, w postaci odwołania go ze stanowiska przewodniczącego Rady Gminy Chocianów, to swego rodzaju tylko drobnostka. Bo takie lokalne politykiery, PO-okrągłostołowe, potrafią zawczasu, zapewnić sobie miękkie lądowanie. Jak doskonale już wiemy, i to nie tylko dzięki mojej twórczości, ale również i Roberta od Faktów; Leszczyńskiego nie trawi już prawie nikt w Chocianowie, a jak już ktoś, jakiś cudem strawi go, to po pewnym czasie i tak dostaje sraczki. Dlatego, przypuszczam, że ten pseudo katolik, i celebryta kościelny, znając uliczne sondaże i opinie na swój temat w mieście, stwierdził, że lepiej nie ryzykować dramatycznej porażki w wyścigu po fotel burmistrza Chocianowa i zaczął z PĄCZKIEM – Kulczyńskim, kiełbachą, promować Tomaszka, który w zamian ( zasłyszane na mieście) obiecał mu stołek wice burmistrza; oczywiście, w chwili gdy lubiński prawnik, ze stajni Roberta Raczyńskiego, odniesie tryumf w wyborach samorządowych w Chocianowie jesienią 2018. A wtedy, już nic się nie zmieni w Chocianowie…

I, uwierzcie mi, tak bardzo chciałbym zrobić audyt kontrolny rządów Skibickiego, aby dzięki temu zabiegowi, udowodnić społeczeństwu Chocianowa, jaki to on i jego poplecznicy, byli przez te wszystkie lata przy władzy – „uczciwi”.

Wiemy, że Leszczyński zawsze grał tylko na siebie, choć teraz widzę, że jednak na swojego „pana” – Skibickiego, który sterował Nim, jak jakąś marnej jakości kukiełką. I spójrzcie teraz obiektywnie: niby Krzysiu ma tytuł magistra, niby ma dobrze wprasowaną koszulę i marynarkę, a wykiwał go stary, niedokształcony, jąkający się przed zażyciem, były członek zbrodniczej partii PZPR, śmierdzący na kilometr Kiszczakiem, Jaruzelskim i Bronisławem Komorowskim.

Zaświadcza to chyba jednoznacznie o jego poziomie, nie tylko moralnym ale i intelektualnym. To, że Leszczyński jest łgarzem (chciałbym kiedyś wysłuchać jego spowiedzi w konfesjonale, pewnie, ściemnia tam Boga jak mało kto…) , mogłem się przekonać na mojej rozprawie, gdy jako swój osobisty adwokat (wygnałem dwóch mi przydzielonych przez sąd, bo to przecież jedna wielka KASTA prawnicza Lubina, pracująca wiadomo dla kogo…) pytałem go o „wycieczki służbowe”, autem firmy TAURON w celach prywatnych. Ale jak ktoś musi notorycznie korzystać z WC w UG Chocianów, bo innego miejsca do załatwienia potrzeby fizjologicznej nie ma w Lubinie czy Chocianowie, to ja zaczynam rozumieć Krzysia… A wy? Kiedyś to szerzej Państwu opiszę – bo warto. Po prostu, pośmiejemy się trochę, co na pewno wpłynie pozytywnie na Nasze samopoczucie.

Tomasz Kulczyński, nie zrobił, jak na razie, zawrotnej kariery prawniczej, i chyba dlatego wybrał POLITYKĘ jako tani, lekki i łatwy chleb. Wybrał również Tomaszek zły „autorytet” w postaci odwołanego Krzysia Leszczyńskiego , z którym zaczął pokazywać się na „odpustach” sportowych. Ale po co? Gdy Krzyś ma tyle poparcia w społeczności Chocianowa, co w swojej rodzinie ( żona, córka i dwa syny). Bo kto wyżej dupę nosi niż ma głowę, to musi się z odrzuceniem społecznym, prędzej czy później pogodzić.

Krzysztof Leszczyński
Tomasz „PĄCZEK”, nie znający realiów Gminy Chocianów ( ciekawe czy w ogóle zna swój rejon wyborczy w Lubinie, ale to akurat dokładnie sprawdzę i Państwu przedstawię – nawet filmowo), pokazał się z Krzysiem Leszczyńskim na ulotce, gdzie wspólnie składali życzenia z okazji dnia samorządowca, za co w dniu odwoływania Leszczyńskiego ze stołka przewodniczącego, ten przepraszał jak szczeniak, choć ja w jego szczerość akurat nie wierzę, bo zaraz po tym, „błagał” Szanowną Radę, aby zostawiła go przy korycie „przewodniczącego”, do końca obecnej kadencji. PONIŻAJĄCE !!!

TU MOŻNA POSŁUCHAĆ LESZCZYŃSKIEGO WYPOWIEDZI – KLIKNIJ

Ale i w tym temacie powinniśmy zrozumieć Krzysia – „ekonoma dla siebie”, bo Leszczyński nie tylko stracił funkcję przewodniczącego ale i kasę z tą funkcją związaną. A to musi takiego typa mocno zaboleć. To jeszcze nie koniec degradacji tego pyskatego bożka, bo na dniach straci miejsce w zgromadzeniu ZGZM, z czego na pewno ucieszy się Emilian Stańczyszyn, który – przypuszczam – pała do niego taką samą miłością jak ja.
Naprawdę, nie pamiętam, aby ktoś w tym mieście, poniżył się bardziej dla pieniędzy i butnego bycia ponad społeczność Chocianowa. A administracja – administrare , znaczy Leszczyński: SŁUŻYĆ !!!
I teraz zadaję sobie pytanie: Czy ty na pewno Krzysiu uczęszczałeś na uczelnię? Nie było to czasami Przedszkole Integracje, które wybudowaliście nam – za Nasze – w Chocianowie, aby drogę miał z kostki do swojej chałupy Skibicki?

Ale z niegospodarnym lewakiem z partii PZPR tak już jest. Raz wyznaje ekonomie socjalistyczną , następnie ideologie gender, jak jego przyjaciele z partii PO i chce nam wielo – kulturowością rozwalić patriotyczny i katolicki Chocianów. Jakie więc nosi w sobie wartości ten typ? Jakie ? Bo przecież w podstawówce nie uczyli ekonomii Keynes’a, Friedman’a czy Smith’a. A on, musi przecież zaspakajać swoje materialne potrzeby, bo duchowość jego wyrażana była , raz to w ideologii Marksa , którego biblie, przypuszczam, często czytał przed snem. Jeżeli cokolwiek ten człowiek czyta – bo nie wygląda, i nie słychać to po jego prostackich wypowiedziach, choćby jak ostatnio w wywiadzie udzielonym TV Regionalna, gdzie nazwał Naszych „radnych” ; osobami, które powinien przebadać lekarz psychiatra. Ale już tuż po 89’, zaczął pałętać się Skibicki po kościele chocianowskim i wystawiał swoją facjatę na widok publiczny. Ja jednak jestem święcie przekonany, że gdyby znów w Polsce zmienił się ustrój na KOMUNIZM, Franiu bez żalu, kolejny raz, ze swoimi towarzyszami, zabijałby nam BOGA.
Jezus na krześle śmierci
Kampania wyborcza w Chocianowie, ruszyła pełną parą , i oby tylko mieszkańcy Chocianowa, nie wybrali znów jakiegoś gówna, ubranego w modny garnitur, bo teraz będzie się trzeba z tym mocować aż 5 długich lat. A ja nie mam już sił, aby dostarczać Państwu „atrakcji”, gdyż ciągle „szatany” upuszczają mi krew, ścigając posłusznymi im prokuratorami. DOSYĆ !!!

Leszczyński promuje Kulczyńskiego, Kulczyński przy pomocy „trolli” i ludzi , którym zapewne obiecał gruszki na wierzbie, promuje swoją kiełbachą, ideologię lubińskiej kasty BOSSA Raczyńskiego. A to ,że Skibicki, Leszczyński, Kulczyński i Raczyński – jest to samo, wiedzą już nawet dzieci. Czyli znów zadziałała zasada: K..wa, teraz MY !!!! Pomimo, że ich ulubiona partia PO, czeka na TRYBUNAŁ STANU…
Kasta Polityczna
Leszczyński stwierdził ostatnio, tak nieporadnie, w jednym z wywiadów udzielonych po upokorzeniu na odwołującej go sesji, że zrezygnował ze startowania na urząd burmistrza Gminy Chocianów, tylko dla dobra gminy Chocianów. Zresztą , zapomniał dodać , że biednej gminy, którą , nota bene zarządzał wraz ze Skibickim , z krótkim okresem przerwy, niemal od 1989 roku..

Pamiętam, że w roku 2014, również zrezygnował ze startów na fotel burmistrza na korzyść Franciszka Skibickiego, za co potem otrzymał posadę przewodniczącego rady. Natomiast naście lat temu, scenariusz w radzie był podobny i Leszczyński był poddany ogromnej presji, gdyż podobnie jak teraz; butne i aroganckie zachowanie Krzysztofa Leszczyńskiego – uzasadniał bunt ówczesnej rady.

Jak Państwo widzą, nie jest to już pierwszy raz , gdy ludzie mają go dość, co postaram się niebawem udokumentować odpowiednimi papierami na portalu Wolny Chocianów.

W tamtych, historycznych już czasach, Skibicki był jednak PANEM i WŁADCĄ , o czym głośno piał na spotkaniach przy grillu:
– MÓJ CHOCIANÓW !

Mógł się tak zachowywać, bo właśnie wtedy (teraz przypuszczam też ma wpływy), prokuratorem w Legnicy był jego szwagier, więc nie mogło go dosięgnąć PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ, chociażby tak skutecznie jak starowinkę, która ukradła batonik w supermarkecie. Teraz już wiadomo, dlaczego ten mały człowiek, tak swobodnie rządził w Gminie Chocianów. Nie dlatego, że lud Chocianowa go kochał, NIE !!! Miał po prostu stary komunista narzędzia w postaci – prawdopodobnie –również tego ciekawego typa, prokuratora – szwagra, który kto wie (sprawdzam to) czy w czasie „Zbrodni Lubińskiej” nie odegrał jakieś ważnej roli. A Skibicki, każdą łaskę pańską przyjmie. Takie były czasy ! Takie były wtedy elity !

Jak na złość, pewnego dnia pojawił się w Chocianowie „świr” Bazyl, jak go nazywali nawróceni na katolicyzm komuniści i inni niestabilni psychicznie potomkowie małpy, i to w pierwszej linii, zgodnie z teorią Darwina. Bazyl, który zaczął im patrzeć na pazerne łapska, zawsze spragnione ciężko wypracowanych podatków mieszkańców Chocianowa. Potem zaczęli mnie niszczyć, abym tylko dał im spokój i swobodę w manipulowaniu chocianowianami.

Czy dziś żałuję, że posadziłem to stare komunistyczne dupsko w 2014 roku, na wygodnym i dobrze płatnym siedzisku burmistrza Gminy Chocianów ? NIE !!! W tamtym okresie mojego życia miałem mały rozumek i byłem jako człowiek bardzo emocjonalny, podatny na manipulację i kłamstwa wyznawców Stalinizmu i popierających własnoręcznym podpisem Bronisława – bandziora ( jak mówi oficjalnie o nim Wojtek Sulmiński) Komorowskiego.

Zdrajca
Muszę wyjaśnić czytelnikom jedną rzecz. Trzy miesiące przed końcem kampanii wyborczej, w roku 2014, Skibicki i bliskie mi osoby , wydymały mnie, grając za moimi plecami. Bali się już wtedy, te nie potrafiące nic zrobić samemu twory polskiej ziemi, że Bazyl gdy dowie się o ich nieuczciwej grze, to zmieni swoje poparcie na rzecz Kowalskiego, a wtedy, Skibicki i jego ludzie będą musieli zostać z pustym wrażeniem swojej wielkości. Dlaczego tak się stało? Bo ktoś musiał ( te typy oprócz gadania , nic więcej nie potrafią same zrobić..) robić gazetę , plakaty, banery, ulotki i zapierdzielać po mieście i wioskach aby te lokalne politykiery, przez cztery lata, mogły czerpać z budżetu państwa polskiego – garściami.

Pamiętajcie: NIGDY SIĘ NIE SPRZEDAŁEM I NIE SPRZEDAM, ani Kowalskiemu, który za swoją „dobroć” do mnie , dostał w roku 2014 wielkiego FAKA, ani komuniście Skibickiemu, który śmierdzi na kilometr Kiszczakiem i Tuskiem.

Ale jakie to teraz ma znaczenie, w przeddzień bardzo ważnej decyzji mieszkańców Chocianowa, którą będą musieli podjąć w wyborach samorządowych pod koniec roku – żadne!

Nigdzie nie startuję i do niczego POLITYCZNEGO nie aspiruję, więc teraz mogą o mnie opowiadać co chcą. Poznałem ten parszywy system i mam już grubą skórę, która dobrze mnie chroni przed małymi ludźmi. Ludźmi, którzy aby dostać się do władzy, zrzucają cały swój jad na Bazyla. Ale ja wierzę nadal, że prawda, obroni się sama…

Chocianowski WŁADCA, wiedział co robi oskarżając mnie, pomimo, że zarzuty są absurdalne i komiczne. Dlatego też, Skibicki zmuszony był do zebrania grupy ( aby być chociaż trochę wiarygodny przed sądem), pożal się Boże, kolejnych oskarżycieli, którzy musieli stanąć twarzą w twarz z Wymiarem Sprawiedliwości i drżeć aby kłamstwa, nie wyłapał młody sędzia. I to wszystko, po to tylko, aby ZNISZCZYĆ Bazyla.

I…, to właśnie Krzysztof Leszczyński, wiódł w tej orkiestrze pierwsze skrzypce. A ja już od dawna, nie widziałem tak zawistnego i złego człowieka, z tak wielką nienawiścią do mojej osoby. A niby ten typ, wyznaje wiarę katolicką. Moim zdaniem, odgrywa raczej rolę kościelnego celebryty ( choć wolę kościelnego Andrzeja…, bo ma uczciwsze rysy twarzy).

Nie wyznaje się Boga, Leszczyński, tylko na pokaz, albo żeby ludzie zapamiętali GĘBĘ , którą w wyborach samorządowych odnaleźć będą mogli na propagandowych i zawsze kłamliwych ulotkach wyborczych. Przykładami tych praktyk kościelnych , w moim prywatnym odczuciu, są na przykład takie postacie jak: wspomniany już Krzysztofa Leszczyński, FranciszEK Skibicki czy Heniu Czekajło. Ale ocenę w tym temacie zostawiam Państwu.
Kłamcy
Uwierzcie mi, jest to naprawdę tylko marketing polityczny, aniżeli uczciwe bywanie w kościele, w celu oddawania czci i chwały Bogu Ojcu. I rodzi się we mnie teraz takie pytanie: Co czyta Krzysztof Leszczyński, jaka to jest BIBLIA? I czy czasami nie jest to TALMUD?

Nawet Roman Kowalski z którym zawzięcie walczyłem, nie potrafił zniżyć się do takich „szatańskich” sztuczek jak Skibicki i Leszczyński. Skibickiego rozumiem, człowiek to prosty, niedokształcony, i pewnie robił tak przez całe swoje komunistyczne życie, i potem gdy przefarbował się na katolickiego liberała. Ale Skibicki musiał tak, bo po pierwsze, ten chłop ze wsi do wielu rzeczy, moim zdaniem, nigdy się nie nadawał, bo wielu uniwersytetów w Polsce , to on raczej nie skończył, dlatego wybrał politykę…. I bardzo szybko potrafił się wpasować, w jej patologiczną część, do czego miał szczególne uzdolnienia. Bo, jak inaczej można nazwać, posłuszne służenie Franka partii PZPR i czerpanie z tego korzyści, albo wspieranie, nawet swoim wizerunkiem, przestępczej działalności partii Donalda Tuska – antypolska i człowieka, który duchem bardziej jest Niemcem niż Polakiem.
Tusk Złodziej
Już na samym starcie obecnej kadencji, ten mały i mściwy człowieczek, przy pomocy wynajętego za państwową kasę, byłego prokuratora Marka Zajączkowskiego ( więc, znajomość ze szwagrem Skibickiego wydaje się tu dość oczywista), ścigał i założył sprawę karną Romanowi Kowalskiemu, aby znów w opinii publicznej Gminy Chocianów, mógł Franiu wysoko nosić swoje cwane „JA”. Niestety lub stety, Franiu przegrał potyczkę sądową z Romkiem. Bo jak mówi Ewangelia:

„ Co zasiejesz, to zbierzesz.”

Jak widać, Franek nie jest ani TROSZKU nowoczesny i naprawdę nadaje się już tylko ( choć i w to nie wierzę) do obsługi kombajnu , a nie na jakiegoś burmistrza, czy nie daj Boże – jak sobie teraz wymarzył – na naszego przedstawiciela w Powiecie Polkowickim. Jego sztuczki i gierki znają już nawet dzieci poczęte, które już w łonie Matki Polki, na głośno wypowiadane imię Franek, dostają wewnętrzno-macicznej czkawki i beka się im, jeszcze długo po narodzeniu.

To, że takie portale jak; e-legnickie.pl, faktypolkowice.pl, Radio Plus lub inne media – TV Regionalne, chwalą nierentowne inwestycje Franciszka Skibickiego i bronią go w opinii publicznej , manipulując, tak jak ostatnio TV Regionalna, nie robią tego bez korzyści dla siebie. Trzeba o tym pamiętać… Ale jakie to ma znaczenie; moralności i uczciwości nie jesteśmy w stanie ich nauczyć. Chyba jest już za późno, bo w takich trudnych przypadkach, prym wiedzie zawsze PIENIĄDZ.

Zresztą, jak już pisałem w ostatniej Bazyliance:
„Każda prostytutka za publicznie pieniądze – zrobi wszystko.”
…a ludzie, wyborcy, mieszkańcy , to dla nich tylko, sprytnie zmanipulowane bydło.

Takie są fakty, bo Ojczyznę trzeba kochać , a nie drenować i upadlać na wszystkie możliwe sposoby. Jesteś Polakiem, to spluń na te ścierwa ze wspólnej piaskownicy politycznej, i wybierz wreszcie uczciwego Polaka, który będzie zarządzał twoimi sprawami i racjonalnie wydawał – na twoją i twojej rodziny korzyść – pieniądze, które ciężko wypracowałeś w postaci podatku, który oni pożerają namiętnie, śmiejąc się z ciebie w kuluarach itp..

Ale nadal w Chocianowie, mamy marnej jakości kandydatów, a ten który ma ogromne poparcie w Naszym społeczeństwie – Norbert Piotrowski, idzie w układy z „przegranymi”, bojąc się widoczne wziąć odpowiedzialność za Gminę Chocianów. Kogo się boi pan Norbert, moim zdaniem, najlepszy na dzień dzisiejszy, kandydat na burmistrza Chocianowa? O tym też niebawem Państwu napiszę…

ANDRZEJ BOBER

To kolejna postać życia publicznego z listy moich Piłatów, choć medialność Andrzeja Bobera, odkryłem dopiero wtedy, gdy zeznawał na moją niekorzyść w sądzie lubińskim. Wcześniej, słyszałem o nim trochę na ulicy i nie były to raczej pochlebne opinie. Ale jak wiecie, Bazyl byle czym się w tym mieście nie zajmuje. Są sprawy ważniejsze, niż jakiś lokalny biznesmen, reprezentujący postawę podobną do kibica stadionowego. Ale teraz, muszę jednak gościa, wziąć pod pióro, bo nie stać już Gminy Chocianów na kolejne błędy, jakich wiele dokonaliśmy od 1989 roku.

Andrzej Bober – jest to osoba, moim zdaniem niestabilna emocjonalnie (zachowania na ulicy, gdy jak byk z korridy, rzucił się na Bazyla) i łżąca w oskarżeniu a potem w sądzie jak z nut. Kłamcę łatwo jednak można rozpoznać, gdyż musi taki osobnik, gdy zapuści się w meandry swojego mózgu , doznać tego paskudnego kłamstwa na samym sobie. Ale nie do końca jestem dziś przekonany, czy ten potomek małpy, zgodnie z teorią Darwina, słabo wykształcony, potrafi rozróżniać takie pojęcia jak: sumienie, etyka czy wewnętrzna uczciwość człowieka.

Niestety, ku mojemu niezadowoleniu, jest to również wieloletni sympatyk partii rządzącej obecnie w naszym kraju, co moim zdaniem, nie wróży już PiS-owi sukcesów wyborczych w przyszłości. Ale, taki ma elektorat PiS, na jaki sobie zasłużył. A teraz HIT na skalę dziesięcioleci Chocianowa:

Prawdopodobnie, bo nie oficjalnie, Andrzej Bober, jest już kandydatem z ramienia PiS na burmistrza Chocianowa. Można to było usłyszeć w kuluarach salonów CHOK, gdzie szczycił się tym faktem, kolejny fenomen polityczny Chocianowa – Henryk Czekajło, na spotkaniu z posłanką Lichocką. Zresztą, jak można było wywnioskować z opowieści ludzi którzy tam byli, spotkanie z posłanką, było bardziej skoncentrowane na promowaniu , nikomu nie znanego Andrzeja Bober, niż na merytoryce polityczno- gospodarczo- społecznej , jaką powinna zaprezentować Pani Lichocka na takim spotkaniu. Było to liche spotkanie w wykonaniu Pani posłanki, bo gdy jeden z porządnych i z dużą wiedzą mieszkaniec Chocianowa, Pan Salamon, zadał posłance trzy zaskakujące pytania, w tym jedno dotyczące AKT. 447, czyli roszczeń bez spadkowych dla firmy; „ zarabiamy na helokałyście” , został obrzucony błotem przez niedouków i wyzwany od anty semity. No, moi drodzy, ale nikt w tym mieście, nie ma większej wiedzy o sekcie Chazarskiej i różnicach występujących wśród Żydów, jak właśnie pan Salomon. Czasami, może wydawać się Nam pan Marek lekko kontrowersyjnym człowiekiem, ale na pewno nie można mu zabrać patriotyzmu, wiedzy historycznej i miłości do tradycji Chrześcijańskiej Polski.

Czy naprawdę PiS w Chocianowie, nie ma w swojej stajni kogoś porządnego, mądrego, uczciwego i kompetentnego, kogoś kto podźwignąłby tą gminę po poprzednich patologiach? Bo akurat Andrzej Bober, to jakoś lubi tylko uruchamiać swoją wyobraźnię i oskarżać mnie o to , że go pobiłem. Nie zdaje sobie jednak sprawy ten chłopaczek, że gdybym naprawdę go sięgną z lewej ( ale z zasady nie ruszam „czegoś” co śmierdzi mi tanimi perfumami), to wszystkie media Chocianowa, informowałby o tym z wielką pasją i zaangażowaniem. Jak widzimy ten „szlachetny” biznesmen od myjni samochodowej , ubiegał się wszystkimi możliwymi sposobami, o poparcie PiS – i takowe otrzymał. Szkoda, bo w grupie członków PiS Chocianów, jest dużo przyzwoitych, młodych ludzi, którym ja osobiście, dałbym szansę; chociażby Pan Garboś, który wyznaje ideologię swojej partii a nie polityczny aplauz, celebrę (no, na celebrę to trzeba jeszcze Andrzej jakoś wyglądać) i pęd do władzy.

Chocianowski PiS, stawia jednak jak zawsze uparcie, również i teraz; na człowieka w przed emerytalnym wieku i etatowego polityka (który w powiecie polkowickim nic dla nas wielkiego nie zdziałał a rocznie kosi ponad 80 tysiaczków – oświadczenia majątkowe niebawem na portalu) i ministranta po godzinach – Henryka Czekajło. Lub stawia na człowieka , który moim zdaniem, nadaje się jedynie do zarządzania niszową myjnią samochodową. Czy warto więc, oddawać swój głos na to towarzystwo? Panie Boże chroń Nas przed tym…

Ale nie jest aż tak źle moi drodzy, bo daję Państwu gwarancję (arytmetyka wyborcza), że Bober nie zostanie na jesieni 2018 burmistrzem Chocianowa. Jednak, gdy równocześnie wystartuje po mandat lokalnego radnego, będzie miał wielkie szanse, uzyskać taki właśnie mandat. A wtedy My, przez kolejne 5 lat , obarczeni tym ciężarem, będziemy musieli mu płacić i tolerować go na sesjach rady. No cóż, znów poziom naszej rady dramatycznie może się obniżyć , ale my, mieszkańcy tej „zrujnowanej” gminy, od dawna jesteśmy do tego już przyzwyczajeni.

Kiedyś mówili w Polsce, że wyborcy PiS-u to MOCHERY. Sorry, nie jest moim celem obrażać ludzi „kościoła”, którzy nie do końca wiedzą w co gra ich ulubiona drużyna Prawo i Sprawiedliwość. Ale Bober wie, i dlatego przypomina mi On czasami, Janinę z kabaretu Neonówka:

Myślę jednak, że Pan Bober to jednak „coś” innego i dlatego wciąż szukam odpowiedniego określenia na tego człowieka, bo nie chcę znów trafić przed WYMIAR – za prawdę. Niemniej, gdy jakimś cudem (kojarzyć to proszę z Armagedonem) ten chłopak z myjni, zostanie nowym burmistrzem Gminy Chocianów, to być może bez problemów, przy pomocy nowej rady, przekształci sobie działeczki rolne na budowlane, czego nie chcieli uczynić dla Andrzejka radni obecnej kadencji – a on tym faktem, był bardzo oburzony.

I teraz już chyba wiem , dlaczego w Polsce jest tak źle; bo wybieramy na wpół świadomie elementy , które najpierw widzą swój interes i władztwo korytowe, a dopiero potem, myślą o wyborcach, i to tylko tych , którzy im sprzyjają lub tych, którzy głaszczą ich wielkim uwielbieniem, po wrednych i kłamliwych mordach.

Władza, MAŁYCH ludzi bardzo podnieca, bo Bazyla nadal Dostojewski i ładna, mądra kobieta w kusej sukience….
Kobieta Bazyla
JANUSZ ZIELONY

Janusz Zielony, to kolejny oskarżyciel Bazyla, ale akurat to, jest już inna bajka. Bo, po pierwsze, współczuję MU , że jest tym kim jest, a po drugie, on zawsze startuje na fotel burmistrza, i zawsze bez sukcesu – to czemu teraz miałoby być inaczej… My jednak wiemy, że Olimpiada nie jest dla wszystkich, choć wydaje mi się ,że w Paraolimpiadzie Oratorskiej Janusz miałby ogromne szanse.

Dziwnym trafem, mam jakąś słabość do Janusza Zielonego, bo na ostatniej imprezie z okazji Dnia Dziecka u Norberta Piotrowskiego, przyznał się pan Zielony, że „został zmuszony” dołączyć do wspólnego oskarżenia Bazyla. I chyba mu wierzę, bo i mnie wielokrotnie wydymał Skibicki. Więc, może warto dać jeszcze jedną szansę Zielonemu. W końcu, każda zabłąkana owieczka , która wraca do stada Bożego – to dla Boga skarb.

A teraz lista ludzi, którzy zrobią wszystko aby ZNISZCZYĆ Bazyla. OSKARŻYCIELE BAZYLA:

1. Franciszek Skibicki – członek i beneficjent zbrodniczej partii PZPR. Sympatyk złodziejsko – bandyckich rządów PO, i człowiek, który oficjalnie poparł Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich.

2. Krzysztof Leszczyński – były sympatyk partii Giertycha – LPR, aktywny członek „Domowego Kościoła” , ministrant a obecnie już poniżony i wywalony z funkcji przewodniczącego Rady Gminy Chocianów egocentryk.

3. Janusz Zielony – przynależności partyjnej nie doszukałem się. Grzesznik, ale już prawie zrehabilitowany.

4. Andrzej Bober – czytaj wyżej.

5. Zbigniew Machoń – to temat osobny, na osobny artykuł. Osoba nic nie znacząca w Chocianowie. Przez dużą część swojego życia, pracująca w piwnicy UG, często tolerująca i popierająca patologię o której wielokrotnie pisałem, bez względu na to, kto rządził w Chocianowie.

6. Zbigniew Zieliński – moja maskotka, kubaturowo przypominająca mi zaniedbane „wagowo” społeczeństwo USA. Człowiek odpowiedzialny w UG Chocianów za Nasze Środowisko Naturalne. Pytanie: Ile, dzięki jego szlachetnej pracy, Chocianów stracił zdrowego drzewostanu ? Sprawdzam to..

7. Marek i Edyta Augustyn – szkoda czasu na ten POZIOM. Ale to właśnie mąż pracownicy naszej KOMUNALKI, za to, że jego pyskatej żonie nadepnąłem na kompetycję, groził mi ,że wywiezie mnie do lasu i tam zakopie. Do czego nie miał się odwagi przyznać przed sądem.

Leszczyński upadł, choć obaj panowie (Leszczyński i Skibicki) cały tydzień poprzedzający odwołującą Leszczyńskiego sesję , wydzwaniali po radnych aby przekonać ich do odpowiedniego głosowana. A czy to czasami, nie podlega już jakiemuś odpowiedniemu paragrafowi z KODEKSU KARNEGO? Z tego wynika, że ci „uczciwi” panowie, zdawali sobie sprawę z konsekwencji porażki w głosowaniu. I to się już dzieje. Zamilkł nagle Chocianowski Pączek, Leszczyński liże rany a Skibicki zapewne, uruchomia już wszystkie znajomości, nabyte w trakcie swojej politycznej kariery , aby tylko uchronić się przed WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI , przed który niebawem zamierzam go zaprowadzić , wraz z jego koleżanką z OPS.

Leszczyński i Skibicki już leżą, i oby Kulczyński też się z nimi położył, będzie miał wtedy odpowiednie towarzystwo, do którego moralnie, mentalnie i intelektualnie, przypuszczam, że już dorósł.

Tomasz Kulczyński

Gwiazda dzisiejszej PISANINY Bazyla, została słusznie upokorzona i oby ten upadek przysłużył się na dobre Gminie Chocianów. Bo jak pisałem już w swojej gazecie BAZYLIANKA- kliknij , miejsce Leszczyńskiego powinno być na marginesie życia społecznego mieszkańców Chocianowa. Bo my, potrzebujemy już tylko ludzi, którzy nie tylko potrafią grać w proste, nie wymagające wysokiego intelektu WARCABY a potrafią zmierzyć się w trudnej grze – szachy politycznie , choćby z MOCARZEM na terenie miedziowym – Emilianem Stańczyszynem.

Emilian Stańczyszyn
Emilian Stańczyszyn

– To przykre. Myślałem, że to tylko polityczne WARCABY, a to już poważna partia SZACHÓW – mówi Leszczyński.

Osobiście nie stawiałbym na tak małych ludzi, którzy znają tylko proste zasady gry w WARCABY a od szachów uciekają bo… – Leszczyński? Bo…? Wstyd mi już za Ciebie, na cały Nasz piękny KRAJ.

I jak taki człowiek, potrafiący grać tylko w polityczne warcaby, miałby zarządzać Gminą Chocianów? Gdzie tu wysokich lotów kompetencja czy mądrość? Emilian Stańczyszyn zjadłby go na pierwsze danie i nawet by mu się nie odbiło po takim „bigosowym” posiłku. Widać, że jednak intelekt Leszczyńskiego jest na bardzo niskim poziomie, bo jeżeli nie ogarnia gry w SZACHY, to kim on jest? Chyba został ten człowiek na poziomie spisywacza liczników elektrycznych, a może jako były biletowy na LUBIŃSKIM BAZARZE uważa, że powinniśmy od niego kupić bilet zaufania i zagłosować na niego , lub jak teraz, na promowanego przez niego Tomasza Kulczyńskiego, aby Krzyś w grudniu 2018, mógł objąć tekę wice burmistrza Chocianowa i żreć z koryta to, na co na pewno nie zasłużył.

Codziennie, coś się wielkiego w Chocianowie wydarza. I jak mówi Leszczyński w wywiadzie do TV Regionalna:

– Jest to już tylko gra polityczna przed nadchodzącymi Wyborami Samorządowymi.

Z tego stwierdzenia Leszczyńskiego, wynika ,że on nie gra? Nie rozumiem tego kłamcy. A „kiełbacha promocyjna” na stadionie Stali, zżerana publicznie przez niego – to co? A afiszowanie się razem z Tomkiem na ulotkach z życzeniami – to co? A peany promujące Kulczyńskiego w czasie gdy udzielał TV Regionalna wywiadu – to co?

I chyba przyznałbym rację temu butnemu człowiekowi, z tym ,że dlaczego TV Regionalna, mocno powiązana z władzą Roberta od lubińskiej KASTY nie puściła w powyższym materiale filmowym wywiadu, który udzielił im radny Krzysztof Kowalczyk ( prawdopodobnie, jak wszyscy radni Chocianowa i on – tak jak ich określił ostatnio Skibicki – że,to chory psychicznie człowiek), jeden z inicjatorów odwołania Krzysztofa Leszczyńskiego z funkcji przewodniczącego Rady Chocianów. Dla kogo, w takim razie, pracują ci stronniczy dziennikarze lokalnej telewizji z regionu?
Bazyl ma jednak przybliżoną wypowiedź Krzysztofa Kowalczyka, i poniżej ją cytuję , wraz z dodatkami formalnymi:

„Radny Krzysztof Leszczyński jako przewodniczący nie spełnia warunków wynikających z art.19 ust.2 Ustawy o samorządzie gminnym oraz narusza zasady demokracji. W szczególności:

1. Nie współpracuje ze wszystkimi radnymi jawnie lekceważąc wolę wyborców. Niejednokrotnie wykazywał swoją stronniczość poprzez traktowanie radnych w sposób wybiórczy, dzieląc ich jednocześnie na tych „gorszych” i ”lepszych” podczas prowadzenia obrad sesji.
2. Nie podołał zadaniu organizacyjnemu jakim jest organizowanie pracy Rady Miejskiej. Niejednokrotnie wstrzymywał korespondencje i informacje kierowane do radnych np. informacja dotycząca wymogów formalnych niezbędnych w składanych przez radnych oświadczeniach majątkowych skierowana z Urzędu Skarbowego do Rady Miejskiej. Wiele razy unikał rozpoczęcia prac nad projektem nowego statutu, a kiedy nie podołał z zadaniem odmówił uczestnictwa w powołanej Komisji Statutowej.
3. Wykracza poza swoje kompetencje jako przewodniczącego, posługuje się pełnioną funkcją do kreowania własnej polityki. Przykładem działań radnego Leszczyńskiego skierowanych w stronę polityki i zbliżającej się kampanii wyborczej są ulotki, w których użył pełnionej funkcji (podpisując się jako Przewodniczący Rady Miejskiej w Chocianowie) do promocji swojej osoby oraz osób obecnie związanych z polityką. Ulotki z jego wizerunkiem zostały dostarczone radnym i jednostkom organizacyjnym jako korespondencja urzędowa, co było niestosowne i ośmieszające, a jednocześnie kompromitujące mieszkańców, urząd, radnych i Burmistrza.

Całokształt działań prowadzonych przez Pana Krzysztofa Leszczyńskiego pokazał, że nie spełniał on należycie funkcji przewodniczącego, tj. nie potrafił arbitralnie stanąć ponad podziałami politycznymi, a jednocześnie z pełnym zaangażowaniem reprezentował interesy radnego innej gminy. Styl dotychczasowej działalności radnego Krzysztofa Leszczyńskiego to zachowanie uwłaczające autorytetowi funkcji przewodniczącego, oraz wprowadzanie nikomu niepotrzebnego chaosu i bałaganu podczas obrad sesji. Taki styl pracy przewodniczącego nigdy nie sprzyjał konsolidacji radnych, a wręcz przeciwnie, prowadził do jeszcze większych podziałów i spowodował, że atmosfera w Radzie Miejskiej niczym nie przypomina demokratycznego samorządu.

Podsumowując należy uznać, że radny Krzysztof Leszczyński pełniąc funkcję Przewodniczącego Rady Miejskiej w Chocianowie był człowiekiem konfliktu i wielokrotnie kompromitował urząd oraz powagę zajmowanego stanowiska. Biorąc pod uwagę przedstawione powyżej fakty, utratę zaufania do osoby Krzysztofa Leszczyńskiego, my niżej podpisani radni wnioskujemy o odwołanie radnego z funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej w Chocianowie i zwracamy się do pozostałych radnych o poparcie w głosowaniu tego wniosku.”

Jak widać , ta stronnicza i propagandowa TV Regionalna, powinna być zbojkotowana przez POLSKICH patriotów. Zresztą, ciekawe kto TO utrzymuje i jakie czerpie z tego korzyści. Moim zdaniem w tym akurat przypadku, nie dając wywiadu z Krzysztofem Kowalczykiem, służyć musi tylko dobremu wizerunkowi PO-komunistycznemu WŁADCY Chocianowa, który odważnie i bezczelnie określił radnych Chocianowa – jako osoby „psychicznie chore”, wymagające leczenia.

Nadmieniam w tym miejscu, że jeżeli, tak bezczelnie obrażeni przez Skibickiego – radni, nie podejmą odpowiednich kroków prawnych aby skierować sprawę OBRAZY i poniżenia w opinii publicznej funkcjonariuszy publicznych , to sam to uczynię na dniach.

Jestem oburzony faktem, wynikającym z wypowiedzi tego kłamcy i małego człowieka z UG Chocianów, z którego wynikało ,że mój wybór , jakiego dokonałem w roku 2014 ( głosowałem na Norberta Piotrowskiego) padł na psychiczne chorą osobę.

Niepoczytalność a na pewno nie poprawność polityczną , można po takim wywiadzie zarzucić Skibickiemu. Jak można być tak skupionym na sobie i swoim korycie, żeby bez żadnej obawy o konsekwencje swojej wypowiedzi (bo jego szwagier jest jeszcze czynny zawodowo- ale już jako adwokat), obrażać ludzi, których wybrali mieszkańcy Chocianowa na swoich przedstawicieli. Jak i na ile jeszcze, pozwolimy tej kaście PO- okrągłostołowej , niszczyć porządnych POLSKICH PATRIOTÓW, którzy sumiennie dają od siebie, a nie jak TOWARZYSZE Skibickiego i on sam – biorą dla siebie. Skibicki, wszystkich zamknij w Zakładach Psychiatrycznych: radnych i tych którzy ich wybrali. Tylko wtedy, ty mściwy mały człowieku, czym i kim będziesz zarządzał? Bez pieniędzy od podatników i władzy , która pozwala ci je wydawać – nie znaczysz NIC. Zresztą, Skibicki również na mojej osobie stosował podobną retorykę… Za co wierzę, niebawem Bóg, wymierzy mu sprawiedliwą KARĘ.

Wierzę, że sprawa wypowiedzi tego typa z UG Chocianów zostanie nagłośniona , i to nie tylko przez lokalne media, aby społeczeństwo Chocianowa, przekonało się wreszcie, kogo wybrało na swojego przedstawiciela w roku 2014. I oby takich podobnych błędów, unikało jak ognia w 2018 roku – roku wyborczym.

A Skibicki…, już na sali sądowej, niech wyjaśni nam, kogo miał na myśli, wypowiadając się o „niepoczytalności rady Chocianów”. Bo dziś uważam, wszyscy nasi radni (15), powinni przebadać się u lekarza psychiatry., tak zresztą jak uważa, wysokiej rangi przedstawiciel samorządu lokalnego – Burmistrz Franciszek Skibicki.

Leszczyński już UPADŁ ,z nim upadnie zaraz Kulczyński i Raczyński, bo Skibicki swój upadek zobaczy niebawem. Tak Skibicki, sprawiedliwość , choćby ta spóźniona, zawsze przychodzi i ocenia słusznie… A ty już wiesz, na co zasłużyłeś…

Dziękuję wszystkim tym, którzy odważyli się odwołać aroganckiego Krzysztofa Leszczyńskiego , dzięki czemu zachowali swoją godność i zahamowali patologię rządów ( przynajmniej w stopniu zadowalającym) ludzi, którzy przez nieomal 30 lat, doprowadzili Chocianów do stanu rozpaczy.
Dziękuję: K. Kowalczykowi, N. Piotrowskiemu, B. Nucińskiemu, M. Skornemu, B. Cymbale, K. Mistoń, P. Piech i J. Zielony…

Na koniec: Zapraszam Was typy upadłe od WŁADZY do kościoła. Bóg na pewno naprawi wasze serca, bo co do moralności i umysłów waszych – nie mam już takiej pewności..

CHOCIANÓW MUSI PODNIEŚĆ SIĘ Z KOLAN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.