SZACHY i EWANGELIA w CHOCIANOWIE

W dniu 23 czerwca 2019 r. w słoneczne popołudnie spotkali się pasjonaci gry ,,królewskiej” na Charytatywnym Turnieju Szachowym w Oratorium Św. Jana Bosko przy parafii W.N.M.P. w Chocianowie. Celem spotkania było zintegrowanie osób chcących miło spędzić czas przy szachownicy, a zarazem wesprzeć dobroczynną akcję jaką była zbiórka funduszy na dożywianie dzieci w Wau, Sudanie Południowym.

Turniej odbył się na dystansie 7 rund, 10 min. na zawodnika. Miła i przyjazna atmosfera sprawiły wyjątkowy klimat sportowej rywalizacji. Mogliśmy oglądać wiele ciekawych i zaciętych do ostatnich sekund partii szachowych. Gościliśmy zawodników z Lubina, Głogowa, Niegosławic, Lubomierza oraz w większości mieszkańców Chocianowa. Zwycięzcy w kategorii męskiej i żeńskiej otrzymali puchary, natomiast najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych udekorowani zostali medalami, dla wszystkich uczestników wręczone zostały atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Bardzo udany Turniej Szachowy, zoganizwany 23.06.2019 (niedziela) na Parafii w Chocianowie. Organizator – Stanisław Róg,…

Opublikowany przez Wolny Chocianów Poniedziałek, 24 czerwca 2019

Podczas trzygodzinnego spotkania sprzedawane było ciasto oraz odbyła się aukcja koszykarskiej koszulki reprezentacji Polski z autografami zawodników i trenera. Dzięki hojności wszystkich, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie, uzbieraliśmy fantastyczną kwotę 920 zł. Dziękujemy Salezjanom Współpracownikom działającym przy naszej parafii oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję.

Organizator: Stanisław Róg i Parafia w Chocianowie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.