Projekt obywatelski. Wygrywa Norbert Piotrowski !!!

Z nieoficjalnych źródeł, dowiedziałem się, że Projekt Nr 8, „Zielony Zakątek w Rynku”; pierwszego, po „niby” upadku w Polsce komuny ( a Skibicki nadal konsumuje z koryta), budżetu obywatelskiego na ziemi chocianowskiej , wygrał pomysłodawca i społecznik tej gminy Norbert Piotrowski.

To wielki sukces Pana Norberta i chocianowian, którzy zagłosowali na ten projekt. Były jednak we mnie obawy przed liczeniem tychże głosów. Bo My wiemy, że nasz Franciszek nie ma „cyfrowego” mózgu, a sztuki posługiwania się klawiaturą komputera, uczył się – bo już musiał – u Raczyńskiego w piwnicy, gdzie stacjonował, po wyrzuceniu go z funkcji Burmistrza Chocianowa  w roku 2014. A z takim rozumkiem, to można jedynie kombinować na boku z podobnymi do siebie… A jest już ich, na szczęście, coraz mniej…

I tu warto wspomnieć o Pani Nowickiej, która już przyrosła swoim dupskiem do stołka SEKRETARZ GMINY CHOCIANÓW, że już nie stać ją na sztukę konstruowania złotych myśli. Bo chyba nie wie ta bliska przyjaciółka partii PZPR (kto wie, czy i ona nie miała w swoim posiadaniu legitymacji PZPR- sprawdzam), że wielu mieszkańców gminy Chocianów jest w jej wieku i starszym, co utrudnia im pojąć, dość skomplikowany dla nich cyfrowy świat. Wielu mieszkańców (wiem, bo zgłaszali się do mnie po pomoc) nie mogło oddać swojego „GŁOSU” , na wybrany przez siebie projekt, ze względu na trudność wykonania tej czynności. A pani Nowicka, nie raczyła przygotować im możliwości głosowania „ręcznego” w UG Chocianów. Następny burmistrz, zaraz po wywaleniu tej zbędnej chocianowianom kobiety , powinien naprawić błędy wyeksploatowanego mózgu NOWICKIEJ.

To dobrze, że już 16 listopada 2018, lub trochę później, ta stara komunistyczna ideologia, odejdzie do historii, zapisana czarnymi zgłoskami prawdy o nich, a my wreszcie odetchniemy z ulgą, że nie musimy już oglądać, tolerować i znosić NOWICKĄ i wielu, wielu innych pracowników UG Chocianów.

Działeczka i chwasto-ideologia to dla Nowickiej najlepsze chyba już miejsce, na rehabilitacje swojej duszy. Kościół Ci – Nowicka –w tym na pewno już nie pomoże. Konsumentów, zapraszamy do supermarketów.

Już dziś, jestem ciekawy , jak ten fajny projekt , zrealizuje fizycznie Piotrowski. Ciekawe…

ZIELONY ZAKĄTEK W RYNKU

To miejsce z dużą pergolą, wyposażoną w wygodne ławki i stoły do gry w szachy ( i znów Leszczyński sobie nie pogra…). Zacieniona i zadaszona strefa pozwoli na odpoczynek oraz skorzystanie z bezpłatnego WI-FI, dzięki instalacji internetowego kiosku. Piękna, sezonowa roślinność ,kosze na śmieci i stojaki rowerowe, stworzą miejsca do wypoczynku. Automatyczna kurtyna wodna, zapewni ochłodę, stworzy mikroklimat oraz będzie atrakcją dla miłośników wodnych atrakcji.

Projekt Nr 8 – Dziękuje Norbert Piotrowski

Projek Norberta Piotrowskiego

Gratuluję Panu Piotrowskiemu dobrego pomysłu i zwycięstwa , i życzę sukcesu w tegorocznych wyborach samorządowych , gdyż Chocianów zasługuje na kogoś lepszego, niż to co mieliśmy tu dotychczas…

Dodam jeszcze, że z projektów wiejskich, został wybrany projekt wioski Trzebnice. Gratuluję..

A TY co zrobiłeś Heniu Czekajło dla Chocianowa ( od przeszło trzech lat, ten typ zgarnia w powiecie ok. 80 tysięcy), Zielony ( znów startuje na fotel burmistrza – bo chyba dobrze w tej roli się czuje), Najdek ,to kolejna wielka porażka – kosi co miesiąc dietę radnego oraz prezesa PWK – a pożytku z niego ZERO. Mam jednak jego wszystkie ulotki i wizytówki wyborcze z 2014, więc opisze Państwu niebawem ile ten pulchny człowieczek Skibickiego, spełnił swoich wyborczych obietnic. Na pewno wybudował sobie dom a PWK podciągnęła mu wodę, zawsze to coś… Bober ( Myjnie nam wybudował ? Szok..), Kulczyński (kiełbchę za pieniądze, to każdy głupi potrafi rozdawać), Leszczyński i inni… Co daliście od siebie a co wzięliście dla siebie? Jaki jest bilans?

Jedynie Pani Pichała (choć, osobiście lubię inne bajki..) coś tam zrobiła, robi i zapewne będzie robiła dla Parchowa. Reszta, zasługuje jedynie na odsunięcie od władzy i daleko idącą pogardę. Takie są fakty….

Sukces Norberta Piotrowskiego, niech okaże się początkiem nieprzerwanych sukcesów Gminy Chocianów. Kochasz swoją lokalną OJCZYZNĘ? To zrozumiesz ,że już czas na zmiany…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.