Nowy styl informatora

Zgodnie z zapowiedziami, które trafiały do nas od wydawcy Informatora (ChOK), opiekę nad nim przejął w ostatnim czasie Promotor naszego miasta – Robert Harenza. Informator „Harenzy” dotarł do nas w nowej szacie graficznej.

Fakt ten nie powinien nas dziwić, gdyż już od jakiegoś czasu Robert Harenza zamierzał zacieśnić współpracę z gazetą KONKRETY, gdzie jak mawiał;” ma znajomego”.

Jak widać Promotor nie rzuca słów na wiatr i zaraz po Pani Floryn i Bazylu; teraz w sposób humanitarny „pozbył” się Julity Nikodem – do niedawna redaktor Informatora.

Fenomen Roberta Harenzy znany jest już chyba w całym powiecie. Niestety pan Robert nie dał sobie rady z odpolitycznieniem Informatora. Ale jak wiemy, nikt nie jest ideałem, nawet wtedy gdy potrafi sprostać funkcji Promotora i Prokurenta w PWiK „bez świadczenia pracy” i to w jednym czasie.

Tu jednak znów trzeba uznać, że ten pan odniósł swój kolejny sukces. Potrafi odpowiednio inwestować gminne pieniądze, zlecając „robotę” innym. Kto jednak uważa, że ten pan jest leniwy, to się myli, bo od wyjazdu do Francji ten pan się stara, co oczywiście widać w polityce naszego burmistrza. Zawsze mówiłem, że dzięki takim ludziom, jak nasz promotor gmina Chocianów będzie znana i „lubiana” w całej Polsce.

Sławomir Tomczak vel Bazyl

( poprawiony tekst z Wolnej Prasy Chocianowa, luty – marzec  2012)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.