LESZCZYŃSKI na kolanach

Pięciu radnych gminy Chocianów, dnia 8 czerwca 2018, złożyło pismo do Biura Rady, z którego wynika jednoznacznie, że chcą odwołania Przewodniczącego Rady Gminy Chocianów- Krzysztofa Leszczyńskiego, z zajmowanego przez niego stanowiska.

Wniosek o odwołanie Leszczyńskiego

„ Chaos, bałagan podczas obrad sesji, stronniczość, prowadzenie do podziałów w radzie, dzielenie na lepszych i gorszych, stwarzanie atmosfery, która w niczym nie przypomina demokratycznego samorządu.”

Powyższe jest tym, z czym od początku kadencji Leszczyńskiego, walczył Bazyl, za co niesłusznie trafił przed oblicze Niezawisłego Sądu w Lubinie. A teraz PRAWDA wychodzi na wierzch, bo nikt o zdrowych zmysłach nie odważyłby się odwoływać „dobrego” Przewodniczącego Rady. Przypuszczam, że takie rzeczy, bardzo rzadko zdarzają się również w całym naszym kraju.

Zresztą, kim jest Leszczyński, można się przekonać, czytając wcześniejsze Bazylianki:

Bazylianka Nr 1 – kliknij i czytaj…

Bazylianka Nr 2 – kliknij i czytaj…

Bazylianka Nr 3 – kliknij i czytaj…

Jak mówią radni, którzy podpisali się pod wnioskiem:

  1. N. Piotrowski
  2. K. Kowalczyk
  3. B. Nuciński
  4. M. Skorny
  5. B. Cymbała

Opozycja Chocianowa

…w ich odczuciu (moim też), Leszczyński  – jako głowa rady – jest człowiekiem bardzo konfliktowym i wielokrotnie wykazywał się arogancją i pogardą dla tych, którzy w jakiejkolwiek sprawie odważą się mieć odmienne zdanie.

Dla takich ludzie jak Leszczyński czy Skibicki i jeszcze wiele mógłbym wymienić nazwisk, powinno zabraknąć miejsca w tegorocznych wyborach samorządowych. Nie powinniśmy ich już wybierać – NIGDZIE. Oczywiście, tylko w przypadku gdy jesteśmy już dojrzałymi i mądrymi wyborcami, którzy myślą o rozwoju Naszej zrujnowanej gminy, zresztą, zrujnowanej przez obecną i poprzednią władzę. I gdy myślimy o dobru dla naszych rodzin, nie zapominając również o przyszłych pokoleniach chocianowian , które z tego co zrobiliśmy dla nich, będą nas szczegółowo rozliczać.

Pamiętajmy również, że gustowny strój czy szata ministranta, niewiele jest nam w stanie powiedzieć o pierwszym mówcy ze stajni politycznej Pana Skibickiego. Bo mówi, a czy mówi PRAWDĘ? Sprawdźcie…

Jak już wielokrotnie mówiłem a dziś powtórzę: Wybaczyłem Leszczyńskiemu i czuję się z tym znacznie lepiej. Niemniej, nie oznacza to, że ten specyficzny typek, nie zasłużył na karę i pokutę. ZASŁUŻYŁ !!!

Liczę, że Rada Gminy Chocianów, w tym i Piotr Piech, zachowają swoją GODNOŚĆ i nie zawahają się podnieść swoich rąk za odwołaniem tego antydemokraty i „dyktatorka” sesyjnego. ( sesję odwołującą Leszcza, postaram się Państwu opisać)

W tym miejscu, chcę  nadmienić, że Pan Tomasz Kulczyński (pączek do WŁADZY), który ostatnio bardzo często pokazuje się w towarzystwie Krzysztofa Leszczyńskiego (opis tego układu „koalicyjnego” – niebawem), strzelił sobie kolejny już raz w kolano. Tym samym spadło, niesłusznie duże poparcie dla Pana Tomasza w społeczności Chocianowa.

Kulczynski i Leszczynski

Tanie kiełbachy i celebrę na stadionie Stali Chocianów, wyborcy wybaczyliby Tomaszkowi, ale „koalicję” z Leszczyńskim – na pewno już NIE.

Cóż, niech sprawiedliwość, stanie się wreszcie zadość. Choć dla mnie, jeżeli chodzi o Leszczyńskiego – już to się stało; sprawiedliwość wlazła do jego mózgu. Bo takie poniżenie, o którym mówią już nie tylko w Gminie Chocianów, jest doskonałym batem na tego butnego człowieczka.

CHOCIANÓW – czas podnieść się z kolan !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.