Kurtyna w górę…

Po wielkich i nieustępliwych naciskach na urzędników UMiG Chocianów; panów Norberta Piotrowskiego i K. Osińskiego ,wreszcie urząd rozpoczął realizację projektu obywatelskiego , który wygrał pierwszą edycję : „Zielony Zakątek”.

Kurtyna wodna stoi już na pl. Wolności i cieszy umęczone upałami dzieci i ich rodziców.

W projekcie pana Norberta , są jeszcze inne elementy:

 1. Modułowa altana
 2. Coroczne, wiosenne nasadzenia kwiatów
 3. Urządzenie do bezpłatnego WI-FI

Itp…

Norbert Piotrowski

Teraz czekamy kiedy ( bez wymuszania przez mieszkańców), i w jakim tempie , będą powyższe elementy projektu realizowane.

Niewielu ludzi w Chocianowie, potrafi przysłużyć się temu miastu i z taką pasją, angażować się, aby było nam wszystkim lepiej.

Piotrowski to jeden z ludzi, bardziej medialnych postaci tej gminy  – wyjątek. Ale jest, mamy Go…, i powinniśmy się z tego cieszyć.

Wierzę, że projekt zostanie jeszcze w tym roku zrealizowany, a urząd gminy zrobi wszystko aby zadowolenie i uśmiech towarzyszyły naszym mieszkańcom i przyjezdnym , zawsze wtedy, gdy będą wkraczać na pl. Wolności w Chocianowie, gdzie po środku Bóg rozdaje swoje miłosierdzie a w około , kwitnie patriotyczna, chrześcijańska miłość do ojczyzny.

KURTYNA W GÓRĘ !!!

…i jakże jest już przyjemniej, chłodniej i miło.

Tak niewiele trzeba, aby nieść drugiemu człowiekowi szczęście. Bo tak naprawdę, tylko szczęście innych – może nam dać szczęście…

Uf, jak gorąco…

Kurtyna wodna Chocianów 2018

PS. Koszt: ok. 5 000 zł za tak mierną Kurtynę Wodną – jak donoszą mieszkańcy Chocianowa – jest kolejną kpiną ludzi Franciszka Skibickiego. Prawdopodobnie, za takie pieniądze jakie WYWALIŁ UMiG Chocianów na tą kurtynę wodną; można by jeszcze z trzy TAKIE postawić na pl. Wolności. Czas sprawdzić co w trawie piszczy… A co Wy o tym sądzicie?

2 komentarze do “Kurtyna w górę…

 • 6 sierpnia 2018 o 15:45
  Permalink

  Tak patrze na tą kurtynę, to wodociągi powinny zrobić podobną już dawno temu za około 1 tyś zł. trochę rurek, 5 dysz i podpięcie do wody.

  Odpowiedz
 • 4 sierpnia 2018 o 14:08
  Permalink

  Ale jaja. Kurtyna zrobiona z trzepaka. To tylko Skibicki tak potrafi. Z niczego coś !!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.