Dzień dla DZIECI od Norberta Piotrowskiego

Jak co roku o tej porze, i tak jak już od wielu, wielu lat, nasz uczciwy, dobry a przede wszystkim, walczący na sesjach rady gminy Chocianów o sprawy mieszkańców, radny Norbert Piotrowski, zaprasza 03.06.2018 wszystkich mieszkańców Chocianowa i okolic na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Impreza dedykowana jest przede wszystkim dla najmłodszych mieszkańców tej podupadłej już gminy, choć jak dowiedziałem się z plakatów, rozwieszonych na mieście, i dla dorosłych nie zabraknie atrakcji.

Co prawda, nie będzie to ten sam NISKI poziom , jaki ostatnio serwuje nam lubiński radny i prawnik w jednej osobie, Pan Tomasz Kulczyński czyli:

– tania kiełbacha na stadionie Stali Chocianów

– szkodzące zdrowiu pączki

– tulipany z reklamą strony internetowej

– czy tak jak ostatnio, słone paluszki dla emerytek ale…

Boże, trzymaj mnie , bo takiego poziomu „kampanii” promującej wykształconego prawnika , to ja nawet w internecie nie potrafiłem znaleźć dla porównania.

Osobiście, wolę „Dzień Dziecka” Pana Norberta Piotrowskiego, bo to, pomimo ,że nie jest MEDIALNE , to jednak bardzo szlachetne i uczciwe.

Zapraszam w tym miejscu chocianowskie dzieciaki i ich rodziców na ten piknik. Bo kto kocha oprócz swoich dzieci, jeszcze dzieci „OBCE”, i wydaje na tą miłość prywatne pieniądze , musi być szlachetnym człowiekiem. A jak wiemy, solą polskiej ziemi , są właśnie polskie dzieci.

Ja osobiście ,wierzę Panu Norbertowi, jak żadnemu innemu naszemu lokalnemu politykowi i liczę w duchu, że lud Chocianowa, zrozumie te kontrasty moralne, o których wspominałem wyżej i nakłoni pana Norberta Piotrowskiego aby w tym roku ubiegał się o fotel burmistrza tej biednej gminy.

Jak wiemy, taki uczciwy gospodarz, spoza układów , od dawna jest już oczekiwany na tej ziemi. Bo naprawdę ,czas już skończyć z cwaniaczkami politycznymi dla których KORYTO jest ważniejsze niż…., i aby nie było już tak, jak było przez niemal ostatnie 30 lat. Stagnacja, brak rozwoju i łupienie z publicznych pieniędzy wszystkiego tego co tylko się da…

Można nie wierzyć Bazylowi, i o to wcale nie zabiegam. Ale proszę , spójrzcie wreszcie na fakty i podejdźcie do tematu jak patrioci, jak ludzie myślący , którzy dojrzeli wreszcie aby chwycić za miecz i odciąć pazerne łapska cwaniaczkom z niskim ilorazem czegokolwiek. Musicie pojąc wreszcie, że jedynymi gospodarzami Chocianowa , jesteście właśnie WY.

A zrozumiecie co się święci. Bo „świeci” tym razem balują w Lubinie, bo w niebie, na pewno już NIE.

ZAPRASZAM

Piknik Rodzinny Norberta Piotrowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.