Chocianów z najlepszym sklepem zoologicznym na Dolnym Śląsku?

Styczeń wydaje się być gorącym miesiącem dla chocianowskiego sklepu zoologicznego LaKARMA, mimo zimowej aury! Dlaczego? Punkt został nominowany w plebiscycie Gazety Wrocławskiej na najlepszy sklep zoologiczny roku.

Pierwszy sklep zoologiczny w regionie

Z wiadomości o pojawieniu się sklepu zoologicznego na mapie Chocianowa z pewnością ucieszyli się wszyscy Ci mieszkańcy, którzy posiadają czworonożnych pupili. Od otwarcia minęło już ponad pół roku, a dalej zdarzają się osoby, które dopiero co dowiedziały się o takim miejscu.

Na profilu społecznościowym możemy wyczytać, że w sklepie znajduje się bogaty asortyment produktów dla psów, kotów i gryzoni. Oprócz karm i smakołyków dostępne są także przedmioty pierwszej potrzeby, zabawki, posłania oraz artykuły pielęgnacyjne. Wszystko to, co nieodłącznie wiąże się z życiem zwierząt domowych.

LaKarma

Duże wyróżnienie na tle Dolnego Śląska

W tym roku po raz pierwszy został zorganizowany konkurs na najlepszy sklep zoologiczny działający na terenie Dolnego Śląska. Organizatorem plebiscytu jest Gazeta Wrocławska. Na liście pojawił się również punkt znajdujący się w naszym mieście – chocianowski sklep zoologiczny LaKARMA. „Nie mam pojęcia, kto zgłosił nas do plebiscytu. Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie. Nie liczy się wygrana, a sam fakt takiego wyróżnienia w oczach innych” – komentuje właścicielka sklepu Zuzanna Przybylska.

Na głosowanie jest aż miesiąc czasu, wszyscy chętni do wsparcia lokalnej działalności mogą oddać głos pod tym adresem: „Plebiscyt na najlepszy sklep zoologiczny” https://gazetawroclawska.pl/p/kandydat/sklep-zoologiczny-lakarma,2461969/

LaKarma

LaKARMA dba nie tylko o potrzeby zwierząt

Pod koniec stycznia odbył się także 30 Wielki Finał Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym sklep również wziął udział. „Naszym celem jest nie tylko prowadzenie działalności, ale także aktywne uczestnictwo: na rzecz społeczności lokalnej oraz przy ogólnopolskich większych wydarzeń. Skala nie ma znaczenia, a cel, który temu przyświeca. W tym przypadku nie było możliwości nie wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu. Liczy się każde wsparcie” – dodaje pani Zuzanna. Sklep wystawił na aukcję WOŚP voucher z wraz z dedykowanym kalendarzem, która została wylicytowana na kwotę 150zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.