Cham BAZYL – ustawia sobie przetarg

Obudziłem się w poniedziałek rano i okazało się , że znów w internecie nie ma teleranka ani generała w ciemnych okularach, który ratuje nas przed najazdem Rosjan. Gdy wracała mi poranna świadomość zorientowałem się, że mamy rok 2013, jest ciepły czerwiec i …., nadeszła wiekopomna chwila, aby zdać raport z kolejnego tygodnia życia społeczeństwa Lubina.

Szperając po lubińskich portalach, natrafiłem na ostrą krytykę Bazyla. Epitety były tak smaczne i wymyślne, że ucieszyła mnie ta darmowa promocja. Zawsze w takich chwilach mówię do siebie: Bazyl, to zaszczyt być chamem, gdy stajesz naprzeciwko złodziei ludu! W końcu nieważne są dziś szkoły a li tylko, umiejętności wmawiania społeczeństwu np.: że Bazyl jest chamem czy gburem itp.

Cieszę się ,że moi oponenci, pomimo mojego niekulturalnego bycia, znoszą mnie i pozwalają mi na kontrolowanie ich coraz brudniejszych i trzęsących się dłoni. Myślę, że nie jest to objaw choroby alkoholowej a tylko strach, że prawo niebawem i ich złamie.

Moje uwielbienie do Roberta Raczyńskiego zaczęło się w dniu, gdy pierwszy raz usłyszałem go na żywo i zrozumiałem, że jego „R” oznacza „racjonalne” i relatywnie mocne, wręcz oligarchiczne rządy.

Nie będę powracał do sławnych barierek i innych „fajnych” pomysłów, bo czas goi rany. Wierzę ,że mądre społeczeństwo Lubina, wybaczy wszystko naszemu włodarzowi, przynajmniej do czasu wyborów samorządowych. Potem marzy mi się, aby wszyscy mieszkańcy „SILNI RAZEM”, wybrali kogoś, kto potrafi wymawiać R jak Rozum, , Racjonalizm, Rozsądek, Rozwój i pomyśli Raczej o społeczeństwie Lubina a nie o kolesiach z jakiś dziwnych ugrupowań, takich podobnych do Lubin 2006.

Przejdźmy jednak do kolejnego wybryku naszego prezydenta. Zaraz po MEROLU , który do dziś stoi mi w gardle i dusi, do kolejnego przetargu, tym razem na 800.000,00 zł. dopracowanego tak, aby uszczęśliwić klub piłki ręcznej z Lubina.

Aby spełnić swoje chamstwo, tak często mi zarzucane, powiem tylko: gdy się pocę, to mniej cuchnę niż ta ustawka przetargowa.

Robert Raczyński jako fenomen, ma również (zapewne) fenomenalnych pracowników potrafiących tak sprytnie przygotować przetarg, że mucha nie siada (ale prokuratura powinna).

Swoją drogą, gdybym miał tylu doradców lub asystentów co nasz wódz, w życiu na taką gafę bym sobie nie pozwolił. Ale w Lubinie jest jak jest – a inaczej będzie niebawem.

Robert Raczyński jest tak fenomenalny , tak nieobliczalny i tak pewny, że prawo mu nic nie zrobi, że zaczynam czuć się jego niewolnikiem, bo dziwnych Stańczyków ma wielu.

Powyższe to Pikuś w porównaniu z informacją podaną przez elubin.pl, że portal miasta www.lubin.pl – nie jest własnością naszego miasta.

Okazuje się po raz kolejny, że Robert prezydent finansuje coś, co należy do prywatnej firmy.

Tak sobie pomyślałem , aby zaryzykować i złożyć wniosek o dofinansowanie (może dostanę) na www.wolnylubin.pl (teraz: www.lubin4you.pl). A co ,trochę kasy zawsze się przyda. Może nie uda mi się za tą kasę, wybudować cyrku Bazyla, ale za to szybciej dotrę ze swoim Wolnym Lubinem – Lubin4You do pierwszej dziesiątki wuja google. Przed wyborami samorządowymi w 2014 byłby to hit na miarę hali widowiskowo-sportowej za 80 milionów złotych.

Referendum TAK, ale dla odwołania rady i Roberta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.