Boska: Agnieszka Kubica – Radek

O godzinie 13:00, 6 września 2018, w Hotelu „EUROPA” w Lubinie, oficjalnie ogłosiła swój start w Wyborach Samorządowych 2018, wraz ze Stowarzyszeniem „TAK dla Lubina”, piękna i jak się przekonałem na konferencji prasowej, słuchając jej wypowiedzi, mądra kobieta – Agnieszka Kubica – Radek.

Dwie godziny wcześniej, w tym samym dniu, byłem na konferencji prasowej, którą zorganizował sztab wyborczy Krzysztofa Kubów, pod lubińskim MPWiK i mając dziś skalę porównawczą obu konferencji – śmiało mogę je porównać.

Konferencja Krzysztofa zmieściła się w 10 minutach, i szczerze; nie warto było tracić na nią czasu. Co prawda, zawitała tam BRYGADA dziennikarzy z Wrocławia i ikona Lampart, ale dlaczego MEDIA, które reprezentuje Pan Lampart, nie pofatygowały się na – sto razy ciekawszą – konferencję Pani Agnieszki Kubicy – Radek ?

BO KOŚCI ZOSTAŁY RZUCONE A KARTY ROZDANE….

Gdzie tu więc PRAWO a gdzie SPRAWIEDLIWOŚĆ, w ukazywaniu kandydatów na prezydenta Lubina? Dla kogo, tym razem, pracują wrocławskie media? Nie ważne…

10 minut konferencji KUBOWA – 10 myśli o tym wydarzeniu Bazyla

Poseł Krzysztof, mówił na konferencji o kolejnym PLUS dla mieszkańców Lubina. Tym razem, ma to być 300+, które Krzysztof Kubów chce zaoszczędzić na WODZIE. Dobre, piękne i wspaniałe. PiS jak widzimy lubi nadmierny „socjal” i rozdaje wraz z Mateuszem, z naszych kieszeni, ile się da.

Kubów, poruszył delikatnie patologię systemu lubińskiego, ale na więcej tego CHŁOPAKA stać nie było. I czemu się dziwię? Tusk też jeszcze nie siedzi … Szkoda, bo to oznaczać może tylko jedno; ale teraz Was , nie uraczę tą wiedzą.

Za to Tymoteusz Myrda , który kosi tak wielka kasę w MPWiK jako prokurent, niech się cieszy, że ma tak miłosiernego konkurenta politycznego , jakim wydaje się być, na dzień dzisiejszy, nasz kolega z osiedla: Krzysiu.

O tym, o czym Krzysztof Kubów, nie ma odwagi mówić, ja ryczę już od wielu lat. I co z tego?

Wydawać by się mogło, że Lubin stracił już całą nadzieję na NORMALNOŚĆ, a deal najwierniejszych ugrupowań politycznych w Polsce, dokonał już rozdziału władzy w Lubinie. I tak jest, ale…

Konferencja Pani Agnieszki Kubicy – Radek, moim zdaniem, była przygotowana perfekcyjne , jak na standardy Lubina. Co prawda, spotkałem tam swoją nie – przyjaciółkę : Mirosławę Bożyńską ( do niedawna, promotorka ZGZM Polkowice), ale i po niej dało się zauważyć, pewien rodzaj POKORY wobec Bazyla. Cieszy mnie taki stan rzeczy, bo to oznacza, że jednak ludzie , gdy tylko tego chcą – potrafią zmienić swoje postawy polityczno – życiowe. Brawo Mirosława.

Agnieszka Kubica-Radek, to ktoś więcej niż tylko jeden z kandydatów na Urząd Prezydenta Miasta Lubin. A  Jej program wyborczy, ma tak wiele zalet, że jest wręcz nie realny w realizacji. Przynajmniej nie teraz, gdy chłopcy ze wspólnej politycznej piaskownicy, podzielili łupy i na pewno, słabej grupie „TAK dla Lubina” nie oddadzą władzy.

A szkoda…

Bo nieprzeciętna uroda i mądrość, rzadko w politycznym burdelu Polski – idą w parze. Szkoda, bo przyjemność oglądania Pani Agnieszki, zapisana została na moim twardym dysku pamięci emocjonalnej i kusi cały czas obrazami.

Wysoka, szczupła a przy tym bardzo gustownie ubrana kobieta, kobieta, która zapewne na wielu facetów, działa podobnie jak na mnie – oszałamiająco. Choć zapachu perfum Pani Agnieszki, nie czułem…

Mnie, zawsze jednak bardziej, od pięknych długich nóg, wyrastających z kształtnego tyłka kobiety, interesował jej intelekt i dobroć. Być może jestem stary i nie wystarcza mi już tylko widok erotycznej pończochy z firmy Triumph , która otula swoją aksamitną poezją, sprężyste uda, obiekt męskich pożądań. Albo, tak mi już rozdziera mózg ta cała polityka, że nie dostrzegam tego co najważniejsze.

Piękno w Chocianowie

Konferencja prasowa stowarzyszenia „TAK dla Lubina”, miała tylko jedną wadę. Odbywała się w hotelu EUROPA, do którego nie prowadzi żaden chodnik ( przynajmniej ja go nie odnalazłem), i musiałem (nie mam samochodu) przedzierać się przez trasę szybkiego ruchu, aby dostać się na tak ważne wydarzenie, jakim była konferencja prasowa tej pięknej kobiety.

Ktoś tu chyba nie pomyślał o ludziach poruszających się tylko na swoich nogach albo transportem publicznym. Szkoda… Pomimo tych niedogodności  i tak zaszczyciła konferencję dzielna grupa mieszkańców Lubina (chyba większość 50-60 +), w ilości ok. 15 osób, która moim zdaniem , zastała tam specjalnie dostarczona lub podwieziona. Może się mylę w tym temacie, ale Bazylowi rzadko się to zdarza.

Konkludując; osobiście, gdybym był mieszkańcem miasta Lubin, postawiłbym na Panią Agnieszkę Kubica-Radek. Co prawda jest jeszcze jedna kobieta , która ubiega się o fotel PO – Raczyńskim, ale nic jeszcze nie wiem o tej Pani , więc i wypowiadać się nie będę. Bo o gościu, który reprezentuje poprzednią władzę w Polsce, nie chcę nawet słyszeć, gdyż; jak każdy porządny patriota Polski, pluję na przyjaciół partyjnych króla Europy; Tuska a Komorowskim się brzydzę.

W kuluarach politycznego Lubina, dużo się mówi o moim ulubieńcu: Robercie Raczyńskim, który prawdopodobnie , nie ma już zamiaru walczyć o reelekcję. Dlaczego? I czy to jest prawda? Niebawem Państwu o tym napiszę.

Szkoda, że Agnieszka Kubica-Radek, nie wygra w tych wyborach głównej nagrody. Zdobędzie za to kolejne cenne doświadczenie życiowe. Zobaczy jak to jest w politycznym bagnie, gdzie układ goni układ. I być może, gdy dobrze przepracuje kolejne lata w służbie lublinianom , to za 5 lat, zgarnąć może całą władzę w Lubinie (Stowarzyszenie „Obrońcy Prawdy” zaprasza Panią do współpracy)

Dziś NIE !!! Bo karty zostały już rozdane.

A ty mnie Boże chroń, od zgubnej obojętności, wobec płci pięknej, gdyż:

„Kocham mądre kobiety, bo nie muszę zdejmować z nich majtek, aby się podniecić”Bazyl.

Agnieszka Kubica-Radek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.