Boga chwalcie, ale Bazylowi władzę oddajcie…

Tak, jak przez większą część swojej przygody z polskim słowem, tak i dziś stwierdzam, że czasami trzeba mocno kopnąć w drzwi, za którymi jest PIEKŁO; aby móc u diabła , wynegocjować choćby…,na po PRL-owską piaskownicę, przy ulicy Odrodzenia w Chocianowie.

Szkoda tylko, że nasza władza, robi coś dopiero wtedy, gdy MEDIA wkraczają do gry lub gdy mieszkańcom Chocianowa, ciśnienie skoczy na poziom, po którym już tylko śmierć mogłaby być ich wybawieniem (choruję na nadciśnienie – to wiem).

Bezpieczeństwo polskich dzieci, jest na pewno, sto razy ważniejsze niż samopoczucie Pani sekretarz Nowickiej; wyznawczyni ideologii późnego komunizmu. Czy Pani dyrektor Kowalczuk z MZGKiM; miłośniczki łysych głów prawniczych, straszących Bazyla co dnia, gdy spaceruję po Chocianowie.

Niemniej, cieszę się , że mogłem przysłużyć się takim „małym co nieco…”; polepszeniem warunków bezpiecznej zabawy dzieciaczków z osiedla ZACISZE. Można – MOŻNA. Jest to bardzo miłe uczucie, gdy wie się ,że można zrobić COŚ dobrego dla drugiego człowieka i to się robi…

(Na wykłady z etyki chrześcijańskiej, postaw społeczno – moralnych i filozofii dobra Jezusa; zapraszam do chocianowskiego kościoła, gdzie „profesor” Boga, Stanisław Łobodziec, co niedziela, pokazuje nam kierunek w którym powinniśmy podążać.)

Skibicki i Czekajło

Czy tak dziś może się poczuć Heniek Czekajło, członek PiS, obecnie radny powiatu polkowickiego i członek zarządu Powiatu z gażą roczną ok. 80 000 zł. ? NIE ! Bo sądzę, że jak zawsze , ma to w przysłowiowej du..e.

Latał ostatnio po mieście i rozwieszał ze swoimi kolegami z partii PiS BANERY PROPAGANDOWE. Zdając sobie zapewne sprawę z tego ,że gdyby zamiast TEGO, powiesili swoje polityczne gęby , mogłoby ludziom nie wystarczyć śliny, na wyrażenie swojej obiektywnej opinii o tych towarzyszach, od wspólnego koryta politycznego.

Propaganda PiS

Nie będę rozpisywał się teraz, o cudownej rodzince Czekajłów, bo na to przyjdzie jeszcze czas. Ale powiem Wam jedno, że zasług Henia Czekajło na rzecz Chocianowa , jest tyle , że kartka formatu A4 – to dla mnie i tak byłoby za dużo , aby to opisać.

Kulczynski i Leszczynski

Wreszcie zapytam, gdzie był/jest radny z tego rejonu: Krzysztof Leszczyński? Człowiek zdegradowany ostatnio fizycznie i moralnie przez radę miasta ? Gdzie jest ten WIELKI Krzysztof, który co prawda, nie nosi już teczki za Skibickim, ale zaczął służyć ( popierając Go) Tomaszowi Kulczyńskiemu.

Co tu jest grane ? Boże, patrzysz i nie grzmisz ?

Oddajcie Mi władzę , a posprzątam z pasją STAJNIĘ AUGIASZA.

Stajnia Augiasza Chocianów

CZAS NA DOBRE ZMIANY.

RAZEM DAMY RADĘ.

A piaskownica jest już OK. Dziękuję.

Czas na DOBRE zmiany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.