Bazyl zwalcza patologię w Chocianowie.

Po ostatnim artykule, który pojawił się na portalu Wolny Chocianów, gdzie w krótkiej relacji filmowej, pokazałem Państwu; jak się bawi WŁADZA (Jagoda 2018), a jakie zaniedbania są w Chocianowie – stał się CUD.

FILM

Piaskownica przy ul. Odrodzenia w Chocianowie, została ogrodzona palikami i biało czerwoną taśmą, oznaczającą „NIEBEZPIECZEŃSTWO”.

Patologia-piaskownica na ul. Odrodzenia w Chocianowie

Jak widać, dopiero gdy wskaże się obrazowo Skibickiemu i Leszczyńskiemu (radny z tego osiedla) zaczynają chłopcy działać.

BRAWO SKIBICKI! BRAWO LESZCZYŃSKI!

Z informacji jakie otrzymałem; również Pani Kowalczuk (dyr. chocianowskiej komunalki, zwolenniczka Tomasza Kulczyńskiego) , ma wziąć się za robotę i zarośniętą przez chwasty i trawę, nowo położoną kostkę przy ulicy Kasztanowej – usunie „chemią”.

Patologia - trawa - Chocianów

Ja jednak „chemią” potraktowałbym umysły tych , którzy dopuścili do takiej patologii.

Bo nikt z Nich, nie zastanowił się nad tym , jaki powinien tam być podkład aby w przyszłości z kostki nie wyrastały chwasty. Co za firma, kładła tak nieudolnie kostkę i ile ta firma za to partactwo wzięła od Nas kasy?

Sprawa, jak Państwo widzą, jest dość kuriozalna, ale ktoś na to wyłożył kasę z naszych kieszeni..

Bezczelność i bezkarność, to jednak podstawowa cecha WŁADZY.

Brawo Bazyl ! Brawo Patologia !

One thought on “Bazyl zwalcza patologię w Chocianowie.

  • 5 lipca 2018 o 16:51
    Permalink

    W przypadku chodnika bazyl mylisz się nieco, bo to jert sasmosiejka wnikająca w szczeliny między kostką. Ale słusznie zauwazasz, że powinna byc chermią niszczona, co jakis czas.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.