ANONIMOWI- Wolność Podstawowym Prawem Człowieka

Masowe demonstracje (w Krakowie;15 tysięcy!) w wielu miastach, świadczą o jednym, że podpisanie ACTA było jakby gwoździem do trumny tego rządu i partii PO. Młodzież, po takiej akcji, nie zaufa już nigdy Platformie Obywatelskiej. Ta sama młodzież, która kiedyś utorowała PO drogę do władzy a później ją przy tej władzy utrzymała.

Młodzież polska wyraża swoje niezadowolenie w różny sposób: demonstracje, protesty w internecie czy zbiera głosy poparcia, jak również identyfikuje się z grupą Anonymous; zaangażowanymi rewolucjonistami, na miarę XXI wieku. Czy będzie to kolejna „wiosna ludów”, do jakiej doszło po serii demonstracji w krajach arabskich?

Z O B A C Z Y M Y

Ludzie policzą się, zobaczą, że jest ich wielu, że władza nic im zrobić nie może, że rząd to obciach a Tusk i jego ekipa jest przeciw wolności – i to będzie przyczyną kolejnych, coraz większych demonstracji”.

(…)To może być domino: manifestacje uruchamiają kolejne manifestacje, poszczególne miasta nie chcą być gorsze od innych, zaczynają nawet rywalizować na ilość demonstrantów, a manifestantów dodatkowo nakręca chamska propaganda prorządowa sporej części mediów ”- pisze Czarnecki. 

To realny scenariusz. Naprawdę Polska może się zmienić i to teraz na naszych oczach”.

To samo, co stało się z podpisaniem ACTA, zdaniem Palikota, nie mając żadnych korzyści, No ACTAwysłaliśmy jako jedni z pierwszych żołnierzy do Iraku a potem do Afganistanu! Grupa haktywistów Anonymous przygotowuje odwet za podpisanie przez Polskę porozumienia ACTA.

„Wasz rząd myśli, że może wyłączyć internet. Pora, abyście wyłączyli swój rząd” -napisali anonimowi na swoim koncie w serwisie Twitter. Mało tego, w poniedziałek w nocy (23.01.2012) Anonymous umieścił w internecie materiał wideo, zwracając się do rządu ze słowami:

„Polski rządzie, jesteśmy od was potężniejsi” oraz „Jeśli nie zmienicie zdania, wszyscy jesteście skończeni”– ostrzegali polityków, zapowiadając ujawnienie „ważnych dokumentów”, w posiadanie których mieli wejść podczas kolejnych ataków.

Nadeszły czasy, które zioną nienawiścią. Stajemy się powoli marionetkami osób będących przy władzy. W każdym zakątku świata, w większej lub mniejszej miejscowości, rodzi się medialna niewola wywołana przez „koalicję manipulantów”. Nasza „wolność” zostaje sprowadzona poprzez tą siłę do roli niewolniczego mięsa sterowanego pod przykryciem praworządności.

Dziś tylko młodzi ludzie mają w sobie tą siłę, tą wolę walki i wybór ideologii, która pokieruje ich światem.

Wolna Prasa Chocianowa i portal Wolny Chocianów wyznający zawsze wolność – zawsze wolności służyć będzie.

Tylko PRAWDA

(poprawiony tekst z Wolnej Prasy Chocianowa, 1 styczeń 2012)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.